Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,50 zł , zmiana od tamtej pory: 30,96%

WS - kiepskie przyrosty

Zgłoś do moderatora
kurs po korekcie w trendzie spadkowym, zmierza nadal w kierunku 28 zł - a następnie 22 zł.

prawdopodobnie zaczyna się dyskontowanie słabej premiery WS - nikłe przyrosty followers na ten moment nie potwierdzają potencjału tej gry oraz dużego nią zainteresowania, dodatkowo jest obawa o jakość produktu po bardzo nieudanej premierze FTS.

Konsole już w cenie.

Nie napawa to optymizmem akcjonariuszy DE, gdyż dalszy spadek kapitalizacji firmy wydaje się być nieunikniony.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 0,00% 47,80 2022-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.