Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Wrocławski sąd skazał na 10 lat więzienia za oszustwo 1700 osób

Zgłoś do moderatora
Brawo Wrocławski Sąd, Brawo Prokuratura Wrocław.
Proszę o Bis

Wrocławski sąd skazał na 10 lat więzienia Na 10 lat więzienia Andrzeja K. - założyciela parabanku Finroyal. Był on oskarżony o oszustwo wobec ponad 1700 osób, na łączną kwotę niemal 100 mln zł, kilkuset tysięcy dolarów oraz euro i kilkudziesięciu tysięcy funtów.
 
Czytaj więcej na:
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tworca-parabanku-finroyal-skazany-za-oszustwo,nId,2859680#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 
  • Wrocławski sąd skazał na 10 lat więzienia za oszustwo 1700 osób Autor: ~Kiki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13