Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,17 zł , zmiana od tamtej pory: 10,16%

Wróciłem z zepaka więc się troche odkryję ;)

to że założyłem sobie pewna strategię ogólną na Harpera i taktykę na poszczególne etapy (od wejścia w czerwcu 2020 za większa kasę przez kolejne zwały aż do wyjścia z 2/3 kapitału miedzy 9.11 do 14.48 w dniu 31 sierpnia) nie oznacza że nie korzystam/łem wcześniej z AT do przepychania na kupnie i sprzedaży mniejszych pakietów dla zysków ;) - po prostu duża zmienność papiera szczególnie przed raportami zachęca/łą do ... zarabiania.
Realnie patrząc na merytoryke bankiera ja nie ufam nikomu bo skoro jeszcze w czwartek piątek zeszłego tygodnia WSZYSCY bez wyjątku suali na harpiego naciskając na 3/5/7 zł jako ostateczna cenę a teraz ZERO tego typu uwag i 95% wpisów to "kontynuacja wzrostów" ;) i "pożyczka jest dobra" ;) - herezja prawda? i dwulicowość naganiaczy trolli na spadki i wzrosty jest widoczna jak dłoni ;)
Odwracając kota ogonem - skoro tutaj same takie trolle i raczej nie naiwniaki to może i ja udając merytoryczność i "naiwnośc" (szczególnie lubiany przez mnie wątek z jabcokiem który namiętnie usiłował moja kasiore odpowiednio charytatywnie zabezpieczyć ;) ) nie naganiałem na swój pokraczny sposób na pewne ruchy? ;)
Po prawdzie gdyby była potrzeba dla samej zabawy i pokazania nie pazura ale fajuta mamutowego coś bym wymyślił aby zrobic wizualnie duże WOW (np. postawienie wiekszej kwoty na arkuszu zakupowym po zecie) i sprowadził cudze mniemania o swojej istotnej roli (pije do jabcoka konkretnie) do zera - tyle że nikt normalny poza bardzo świeżymi nie wierzy że cokolwiek powiedziane/napisane na bankierze jest prawdą ;)
Tyle w temacie info o AT - jest bardzo pomocna - w przypadku harpiego interwał 2h po odpowiednim ustawieniu nastaw na wskaźnikach idealnie i ze sporym wyprzedzeniem (od kilku godzin do kilkunastu dni zaleznie od tego jaki wolumen będzie latał i "co zamierza") daje znaki co robić.
A to że wylazłem z harpiego dokładnie 31 sierpnia między 9 a 14 to z jednego powodu - całe lilkadziesiąt tysi poszło w tym dniu na ZEP-aka ;) który ni z gruchy ni z pietruchy ogłoszony został przez Solorza wykonawcą jądrowych reaktorów - kto śledzi komunikaty ten widzi co się dzieje na giełdzie - prawda? - a że mało aktywnie grających ma kasę na zakupy "z palca" więc trzeba było sie pozbyc "czegoś" co wprawdzie nie rokuje jeszcze, ale chwilowo nie jest potrzebne - harper był idealny bo jełczał i spadał ;).
A że wczoraj zrobiłem zrzut ;0 to po 2 tygodniach nieobecności wracam pomarudzić na harpera z kasiorą ;).
Ot tak to wygląda od strony zaplecza "technicznego ;)
Tak więc - jabcoku cos tak chciał zabezpieczyć moje pieniążki zapraszam do kolejnego "mędrkowania" bo własnie stałem sie nieco bogatszy o kolejne pare tysi ;) - tadam - i sam o to zadbałem prenumeratorze bajek dla dzieci ;)
Póki co panowie i panie wracamy do zabawy na niedużym harperze bo na zepaku nie było o czym i z kim rozmawiać - po prostu szło do góry i sens wypowiadania się na tamtejszym forum była żadna bo "nic się nie działo" ;)
Tak więc wracając do roli forumowego leszcza będe sie co jakis czas "madrze udzielał" udając podobnie jak wy "merytoryczność" tutaj.
troche sie uchyliłem z roli ale ostatnie dwa tygodnie naprawde bardzo łądnie pozwoliły nasycic prózność ;) więc nie mam stresa mam luz i świeżutki poględzę z wami jeszcze ;)
jabcoka zapraszam oczywiście do rozmowy bo lubie jak ktos dba o moje dobro (co na forum bankiera naprawde chwalebne i trudno o taka dobroć - hue hue hue)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER 0,11% 9,00 2021-11-26 17:00:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.