Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,46 zł , zmiana od tamtej pory: -17,96%

wreszcie kurs ruszył do góry

Zgłoś do moderatora
Jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego w otoczeniu, to skup akcji, bardzo dobre wyniki 2019 r i prawdopodobna wysoka dywidenda powinny wynieść kurs na co najmniej 8 zł w ciągu kilku miesięcy. Problemem tej spółki jest brak powtarzalności /dobrych/ wyników w latach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WARIMPEX -3,64% 5,30 2021-09-24 16:27:19