Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,25%

Wrażenia z Inkwizytora

Zgłoś do moderatora
Gra wygląda bardzo dobrze, nie jest to jakość gta 5, ale wiadomo budżet też nie ten, takie gry sprzedają się jak ciepłe bułeczki, spójrzcie na elden ring, dark souls i inne tego typu dark fantasy, tematyka związana z Jezusem, moim zdaniem im więcej kontrowersji tym lepiej, będzie porównywanie do wiedźmina i prawidłowo bo wiele mechanik będzie podobnych. Obecna kapitalizacja jak na potencjał śmieszna, ale to w głównej mierze przez sentyment do gamingu. Teraz jest pod co grać, firma jeszcze niezauważona, czekam nadal na ogłoszenie wydawcy, to może być także ciekawa informacja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 1,43% 14,20 2023-05-26 17:03:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.