Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,78 zł , zmiana od tamtej pory: -25,10%

Wrażenia po raporcie

Zgłoś do moderatora
Przyznam, że ciężko mi uwierzyć w reakcję rynku na poniedziałkowe wyniki. Rekordowy kwartał, rekordowy rok i świetne perspektywy. Mógłbym się tu długo rozpływać na spółką bo naprawdę uważam, że jest perełką na New Connect. Wygląda jakby wszyscy to wiedzieli i oczekiwali na odpał, który nie nastąpił więc mamy co mamy. Żałuję że nie mam już dodatkowych środków na dokup, ale tak czy siak cierpliwi zostaną nagrodzeni. :) Pozdrawiam akcjonariuszy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERNITY 2,87% 3,58 2022-10-03 15:06:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.