Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,73 zł , zmiana od tamtej pory: -33,33%

Wrażenia po forum finansów

Zgłoś do moderatora
Tu kilka słów o imprezie z perspektywy gki http://blog.immobile.com.pl/grupa-kapitalowa-immobile-na-forum-finansow-i-inwestycji-w-warszawie/ prezes spółki wziął udział w dwóch debatach, jedna o nieruchomościach, druga o condo hotelach, miał bardzo dużą publikę i rozsądnie mówił. Nie można mu odmówić wiedzy o inwestowaniu i zdolności menadżerskich, to się chwali

Co do całej imprezy to dobry koncept, wychodzi z ram wallstreet i rozszerza jego tematykę, oby stał się cykliczny. Subiektywnie lepszy niż Karpacz z wielu powodów. I merytorycznych i infrastrukturalnych. Kto był, jak wrazenia?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMMOBILE -1,09% 1,82 2020-04-07 12:17:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.