Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  49,55 zł , zmiana od tamtej pory: -16,85%

Wracają silne wzrosty na rynku zbóż

Zgłoś do moderatora
Cała Skandynawia złożyła wielkie zamówienia na zboże konsumpcyjne i paszę - Europa zachodnia bardzo potrzebuje po wyjątkowych suszach ukraińskich zasobów roślinnych. Kernel przetrzymał zboże na początku roku w silosach i zrobił na tym doskonały interes...
  • Wracają silne wzrosty na rynku zbóż Autor: ~maurer

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERNEL -1,32% 41,20 2019-11-20 14:36:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.