Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,10 zł , zmiana od tamtej pory: -15,38%

Wprowadzono podwyżki gazu. Kolej na prąd

Zgłoś do moderatora
Zaczęło się to co nieuniknione. Gaz już właśnie drożeje. Niebawem kolej na prąd. Więcej na https://www.money.pl/gospodarka/gaz-ziemny-w-poniedzialek-rano-w-europie-drozeje-o-1-74-proc-6799145970932224a.html
  • Wprowadzono podwyżki gazu. Kolej na prąd Autor: ~Czytelnik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
COLUMBUS -0,52% 7,70 2022-11-25 15:28:11