Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,20 zł , zmiana od tamtej pory: 4,76%

Wprost.pl znowu liderem zestawienia serwisów tygodników.

Zgłoś do moderatora
Wprost.pl znowu liderem zestawienia serwisów tygodników.

Jak wynika z danych Mediapanel, w kwietniu br. Wprost.pl (PMPG Polskie Media) odwiedziło 5,29 mln użytkowników (wzrost o 0,99 proc. w porównaniu z poprzednim miesiącem).

źródło: https://www.press.pl/tresc/65935,mediapanel_-w-kwietniu-wprost_pl-znowu-liderem-zestawienia-serwisow-tygodnikow 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PMPG -4,76% 4,40 2021-09-20 15:16:45