Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 58,36%

wpłynie 20 mln dotacji a kapitalizacja 22 mln --> zysk 10 gr/akcje

Zgłoś do moderatora
I znów ponownie w okolicach 11 groszy na forum coraz więcej Trolli i chętnych na zakupy żebrzą by było jak najniżej Niestety w okolicach 11 groszy nie mowiąc już o 10 gr czyli przy nominale będzie wielu chętnych na kupno akcji.

Spółka samych dotacji zaksięguje na konto jak rozliczy budowę około 10 groszy na jedną akcję więc pisanie o tym że firma Będzie warta 7 groszy czy nawet 10 groszy przez niejakiego Vincenta jest formowym pieniactwem i niczym więcej. Koleś wisi na śmieci oze który ma stratę prawie 100 milionów złotych za 2022 rok wisi tam od czterech złotych bo Przy tylu naganiał po forach i on ma czelność teraz pisania na forum spółki invention która nie ma żadnego zadłużenia zewnętrznego żadnych kredytów w bankach czy wyemitowanych obligacji. Jeśli spółka rozliczy budowę w czwartym kwartale rozliczy projekt tutorderm to wartość księgowa akcji będzie ponad 40 gr spółki z branży medech i branży VR mają cenę do wartości księgowej 5 albo nawet 100 na rynku New Connect Więc pokazuje to jaki potencjał wzrostu jest sprzed inwencją Med oczywiście zakładamy że spółka wybuduje do końca roku natomiast patrząc na stopień zaawansowania że już jest stan surowy zamknięty i robią elewacje i wykańczają wewnątrz to nie powinno to być problemem bo mamy dopiero marzec.
Aktywa jak jest półka posiada które są zbywalne nawet w tej chwili czyli udziały w Soft Blue są warte nawet po dzisiejszym niskim kursie Ponad 10 milionów złotych aktywa niezbywalne czyli działka około 5 milionów złotych, Według raportu na koniec 2022 roku spółka posiadała gotówki prawie 4 miliony i należności ponad 1 milion czyli to jest dodatkowe ponad 5 milionów środków finansowych.
Wartość budowy którą realizują w Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej czyli w samym centrum miasta po wybudowaniu i uzbrojeniu wie w urządzenia nie tylko do dermatologii ale kardiochirurgii anatomii neurologii neurochirurgii rehabilitacji i tym podobne to będzie pierwszy na świecie jedyny w zasadzie taki szpital Szkoleniowy z branży VR+AR będzie wart około 50 milionów złotych minimum.

Tak więc nie ma na co i po co żebrać trzeba się zastanowić czy się chce to mieć akcję w portfelu i jako perspektywę wzrostu ma ma spółka przypomina mi się jak żebrali na forum mercatora przy kursie 10 zł co pisali jakie bzdury wypisywali A co było przy kursie 700 zł to samo na dziesiątkiach innych spółek gdzie ludki nie kupowali akcji ponizej wartości księgowej tylko kupowali 10 razy drożej albo nawet 30 razy drożej.

To samo będzie na invention i to tylko kwestia czasu myślę że zabawa z zakupami zacznie się w okolicach II/III kwartał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION 0,85% 0,18 2023-05-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.