Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,10 zł , zmiana od tamtej pory: -3,72%

wpaniała postawa prezydenta i premiera! Gratulacje! Dziękujemy!

Zgłoś do moderatora
WIG20 tonie. Ludzie tracą gromadzone latami oszczędności w OFE. W takiej sytuacji Trump, Putin, Chińczycy no dosłownie każdy rząd świata panikuje i stara się ratować pieniądze swoich obywateli.
Nasz prezydent i premier zachowują zimną krew. Ani słowa. Wspaniała postawa!
Mieli cztery lata na załatwienie problemu kredytów frankowych.
Nie zrobili a teraz nawet jednego zdania komentarza czy próby opanowania paniki gdy spółki z udziałem skarbu państwa w 2 miesiące tracą 20-30% swojej wartości przez spekulacyjny atak żydowsko amerykańskich banków.
W końcu prezydent i premier będą mieli emerytury rządowe to wali ich, że miliony głupawych polaczków zostaną obrobione do 0.
Niech żyją nasi twardziele!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 1,30% 35,72 2020-01-24 17:03:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.