Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,80 zł , zmiana od tamtej pory: 4,83%

Wolumen obrotów od scalenia 3 313 375 akcji, skup: 1412 akcji

Zgłoś do moderatora
Tak, jak przypuszczałem, prezes Skotnicki dziś również się lenił i nie ogłosił wezwania i w związku z tym nie kupił żadnej akcji. Od momentu scalenia wolumen obrotów wynosi (tyle akcji sprzedano): 3 331 375 akcji. Średnia cena transakcyjna na całym wolumenie ok. 4 złotych. A ile akcji w tym okresie kupił leniuszek prezes? Dokładnie 1412 akcji.:). A ile dziś mógł teoretycznie kupić akcji prezes na rzecz spółki? 5454 akcje? Czy kupił? Okaże się za kilka dni.;)

  • Wolumen obrotów od scalenia 3 313 375 akcji, skup: 1412 akcji Autor: ~BBI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 2,01% 6,08 2021-07-23 16:34:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.