Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,29 zł , zmiana od tamtej pory: -3,88%

Wojska rządowe i separatyści wycofują się z linii frontu w Donbasie

Zgłoś do moderatora

wp.pl informuje "Białe i zielone rakiety wystrzelone nad ukraińskim Donbasem. Oznaczają one, że obie strony konfliktu wycofują się ze swoich pozycji. Doniesienia potwierdzili już pracujący w tym regionie dziennikarze.
Jak czytamy, białe rakiety informowały o gotowości do wycofania się z linii frontu, a zielone o rozpoczęciu tej operacji. Obie strony obecne w obwodzie donieckim mają przemieścić się o 1 kilometr od dotychczas zajmowanych pozycji.
Poprzednie rozgraniczenie wojsk miało miejsce 29 października w okolicach miasteczka Zołote w obwodzie ługańskim.
Przypomnijmy, że zbliża się spotkanie tzw. czwórki normandzkiej, gdzie Francja, Niemcy, Ukraina i Rosja ponownie negocjować będą warunki pokoju.
"Jeśli do niego dojdzie, będzie to pierwsze spotkanie tego formatu na najwyższym szczeblu od trzech lat i jednocześnie pierwsze osobiste spotkanie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego z prezydentem Rosji Władimirem Putinem" - podkreśla bielsat.eu."
  • Wojska rządowe i separatyści wycofują się z linii frontu w Donbasie Autor: ~Jasio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO -2,36% 1,24 2019-12-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.