Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,90 zł , zmiana od tamtej pory: -35,63%
Koncepcja paliwa w postaci wodoru jest bardzo stara, zalet jest co niemiara.
Nie bez powodu jednak od tylu dziesięcioleci ta technologia się nie rozpropagowała.
Każdy kto zna się chociaż trochę na technice wie jakie są problemy z wodorem.. w Polsce jest problem z produkowaniem stali ciekaw jestem skąd wezmą takiej ilości inconelu?
To jest ślepy zaułek i zobaczycie w swojej zachłanności ci ludzie niebawem sami się pogrążą.
Zresztą szamotanina jest ogromna bo jeszcze niedawno opowiadał dyrdymały o budowaniu Wielkiego kompleksu telekomunikacyjno- medialnego, ostatnio bajał coś o elektrowni atomowej, a teraz bredzi o wodorze. To są ewidentne oznaki że psychika już nie ta
  • Wodór Autor: ~Hwds
  • Re: Wodór Autor: ~Hwds
  • Re: Wodór Autor: ~Hwds

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT 0,55% 21,82 2022-05-20 17:03:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.