Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,86 zł , zmiana od tamtej pory: 88,05%

Wniosek o dofinansowanie złożony

Zgłoś do moderatora
Nabór na Gaminn prowadzony był w dniach: 15 marca – 14 czerwca 2019 r. (do godziny 16:00)

Co oznacza, że wniosek o dofinansowanie został najprawdopodobniej złożony (mieli podpisaną umowę z doradcą - gdyby któraś ze stron się wycofała groziłaby im kara umowna).

Być może, przesuneli konfe bo chcą już mieć info o wynikach naboru wniosków i na konferecji przedstawić konkrety: uzyskalismy dofinansowanie takie i takie, tyle i tyle od inwestorów i środki przeznaczymy na to i na to.

Gdyby konfa była w czerwcu mielibyśmy na niej gdybanie - ponieważ dofinansowanie nie jest nigdy pewne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 41,45% 12,90 2019-07-22 17:02:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.