Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,63 zł , zmiana od tamtej pory: 8,62%

Włochy: zmarła 18-latka zaszczepiona preparatem AstraZeneca

Zgłoś do moderatora
W szpitalu w Genui na północy Włoch zmarła w czwartek 18-latka, która 25 maja została zaszczepiona przeciw COVID-19 preparatem AstraZeneca - podały służby medyczne. Przeszła operację w celu usunięcia zakrzepu i zatrzymania krwotoku mózgowego.

Moja małżonka też była tym zaszczepiona po pierwszej dawce gorączkowała, objawy grypopochodne, a po drugiej dawce już nie gorączkowała ale zaczęła narzekać na ból głowy. Namówiłem ją na łyknięcie Menavitn senior i pomogło, ból głowy jak ręką odjąć, ustąpił.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -2,79% 10,46 2021-07-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.