Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,68 zł , zmiana od tamtej pory: 54,95%

Wizja Prezesa vs rzeczywistość

Zgłoś do moderatora
Wszedłem w tę "perełkę" zachęcony m.in. wizją Pana Stycznia roztoczoną rok z okładem temu. Dziesiątki zaawansowanych rozmów miały dać dobrę parę/naście kontraktów, wyznaczono parę potencjalnych ścieżek rozwoju. Zatrudniono iluś nowych handlowców all over the world, ostatnio poszło info o zmianie biura na większe.Pytam się zatem wszem i wobec, co fizycznie dzieje się wewnątrz tej spółki, ile jeszcze mamy czekać na pierwszy sensowny kontrakt w tym roku? Co ze spółką-córką w Ameryce? Jak wygląda obecna struktura sprzedaży.czemu obecna struktura jest tak nieefektywna, czy fimy nie stać na prawdziwych closerów? No bo, podsumowując, jak wyjść z tego marazmu bez minimum 2-3 dużych nowych tematów?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -2,46% 11,90 2021-01-26 17:03:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.