Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,53 zł , zmiana od tamtej pory: -30,28%

Witam na firmie odwrotność i absurdów

Zgłoś do moderatora
Tutaj jest tak że jak prezes mówi że nie sprzeda akcji to po 2 tygodniach wywala wszystko + robi dodruk 100% po czym do sumy tych akcji ogłasza pp xD takim cudem jest 4x więcej kwita niż rok temu i co lepsze to za 2-3 razy wyższa cenę xD. Kolejna odwrotność to obietnice kończenia projektów, a w sumie ich brak xD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SOFTBLUE 0,41% 0,37 2021-10-25 16:47:08