Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,20 zł , zmiana od tamtej pory: -98,54%

witam mozna na 200zl leciec taniej nie sprzedaje, niedlugo przejecie

Zgłoś do moderatora
I to 2 firm za tokeny ze Ci goscie sa na tyle glupi by sie przejac za jakis wirtualny pieniadz to juz ich sprawa wazne ze my skorzystamy na tym majatek firmy mocno wzrosnie niedlugo, pytanie tylko czy te firmy sa rentowne? drugi ekoexport ? z 1 na 50zl poszlo - mikrosfera. Mozna liczyc od tej ceny tez x 50? to by poszedlo z 20zl na 1000zl haha byly by niezle jaja chociaz to mozliwe bo kapitalizacja niecale 100mln zl a maja w tokenach prawie 1 mld zl tak czy inaczej minimum 500% tu bedzie a mysle ze sporo wiecej na chwile spekulacyjnie a pozniej korekta wiadomo kto wyczuje gorke idealnie ten zarobiony, ostatni kupujacyh na gorce trafia na korekte i beda w plecy. Taka gielda dlatego kupuje sie na korektach jak ostatnio z 40 spadlo na 18 teraz odbicie pytanie do ilu mysle ze ok 100 - 200zl bo pewnei dadza info ze nabyli firme(mieli 2 przejac ) wiec bedzie grubooooo czekamy pozdro :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,29 2023-02-07 15:09:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.