Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,36 zł , zmiana od tamtej pory: -31,82%

Witam forumową empirię

Zgłoś do moderatora
Znacie już trochę moją 'mozaikę myślową', na bazie sofizmatów, które tu ostatnio wniosłem. Żebyście nie myśleli, że serwuje Wam tu hohsztaplerkę umysłową solennie obiecuję że w poniedziałek kupię kilka kilo akcji i wystawie je w wtorek po 29,99. Gra na short i long jest b. opłacalna, jeżeli umiesz zarządzać ryzykiem i w pewnym, wąskim stopniu kreować poziomy lub korygować rozproszonych market makerów. Tymczasem zostałem zablokowany z tamtego IP, zatem stworzyłem sobie stały nick. Ten z NC znacie bo wspominałem niedawno

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO -0,75% 13,20 2022-01-28 13:05:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.