Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: 10,64%

Wirus zmutował 30 razy w ciągu pół roku

Zgłoś do moderatora
36-letnia mieszkanka Republiki Południowej Afryki, nosicielka wirusa HIV, miała koronawirusa przez 216 dni; patogen zmutował 30 razy w ciągu sześciu miesięcy - poinformował portal anglojęzycznego indyjskiego dziennika "Hindustan Times", powołując się na badanie.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27172129,rpa-pacjentka-z-hiv-zarazila-sie-covid-19-wirus-zmutowal-30.html

Ciekawe czy 1-MNA ucięło by sprawę, poprzez aktywację wrodzonej odpowiedzi immunologicznej, jaką indukuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 0,19% 10,40 2021-08-02 13:52:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.