Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: 3,19%

Wirus niebezpiecznie się doskonali. Co stanie się za kilka miesięcy?

Zgłoś do moderatora
Wirus nie zniknie sam z siebie. Już wiemy, że ma dużą zdolność do przeżycia w różnych gatunkach ssaków. Nawet jeżeli ludzie nie będą chorowali ciężko, bo będą zaszczepieni, to i tak wirus będzie funkcjonował. Przez pół roku podaliśmy dwa miliardy dawek szczepionki na całym świecie, a potrzeba 14 miliardów. Wirus będzie funkcjonował w niezaszczepionych społeczeństwach, zwłaszcza w Azji, Afryce czy Ameryce Południowej. Nie wiemy też na razie, jaka będzie jego ewolucja. Czy będzie łagodniał, czy wręcz przeciwnie. Jest to wirus bardzo młody w sensie obecności wśród ludzi. Uważam, że na razie się doskonali w tym, aby się skuteczniej rozprzestrzeniać, być bardziej zakaźnym i uciekać przed naszymi przeciwciałami. Nikt z nas nie wypowie się odpowiedzialnie na dłużej niż perspektywa miesiąca lub góra dwóch. Dynamika jest ogromna.

https://www.fakt.pl/zdrowie/koronawirus-w-polsce-grzesiowski-o-pandemii-covid-19-i-szczepieniach/fp3bfjy

Wirus niebezpiecznie się doskonali. Co stanie się za kilka miesięcy? Pewnie będzie wiadomo jak skuteczne okazało się 1-MNA w badaniach przedklinicznych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PHARMENA -2,81% 9,70 2021-09-24 17:00:41