Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  62,15 zł , zmiana od tamtej pory: 11,67%

wirówka na papierze jak dawnymi czasami na elektrimie

Zgłoś do moderatora
kto przy zdrowych zmysłach w to inwestuje , C/Z na poziomie 150 !!!!!!!!!!!!!! 5-tej klepki w logicznym myśleniu brakuje czy jak ? absurd - totalny absurd pustego pieniądza a potem szlochy i ludzkie dramaty wraz z utratą kapitału-zamiast kapitału zostanie KUPA KAŁU
  • wirówka na papierze jak dawnymi czasami na elektrimie Autor: ~starykrupier

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SHOPER 5,10% 69,40 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.