Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,00 zł , zmiana od tamtej pory: -21,00%

Winter Survival Simulator NADCHODZI WIELKIMI KROKAMI $$$

Zgłoś do moderatora
Winter Survival Simulator NADCHODZI WIELKIMI KROKAMI $$$

Winter Survival Simulator, inspirowany wyprawami Marka Kamińskiego .
Projekt faktycznie spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, a my sami również wiążemy z nim olbrzymie nadzieje. Dzięki współpracy z survivalistą i zdobywcą obu biegunów Ziemi, Markiem Kamińskim, będziemy mogli pokazać graczom m.in. jak małe rzeczy mają czasami kolosalne znaczenie przy wyprawach lub sytuacjach survivalowych.

Marek Kamiński (ur. 24 marca 1964 w Gdańsku) – polski innowator, filozof i podróżnik ekstremalny. Jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi bez pomocy z zewnątrz. 23 maja 1995 roku biegun północny, a 27 grudnia 1995 roku biegun południowy, za co został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa[1].

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT -1,50% 39,50 2023-06-01 16:27:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.