Forum Giełda +Dodaj wątek

windykacja to będzie najlepsza branża gospodarki w tym roku

Zgłoś do moderatora
a FFI mocno niedowartościowane.

W porównaniu z Krukiem największą firmą windykacyjną na giełdzie, FFI ma zdecydowane lepsze wskaźniki. C/Z - FFI (5.6), Kruk (13.2); C/WK - FFI (1.20), Kruk (3.6); ROE - FFI (21.51), Kruk (8.54), rentowność operacyjna - FFI (47,4), Kruk (40.3).

To dane za 2012. Za 1Q 2013 wskaźniki FFI są jeszcze lepsze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.