Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,38 zł , zmiana od tamtej pory: -50,66%
Witam , czy w Nowym Roku ALIOR może wrócić do WIG20 a wyleci z niego MERCATOR - jak widze role w tym roku sie odwróciły i ALIOR mega wzrosty a MERCATOR prawie szoruje po dnie . i drugi wątek - jeśli ALIOR wróci do WIG20 czy może znowu zacząć się na nim SHORTOWANIE - nie wiem czy pamiętacie jak długo trzymany był kurs żeby tylko nie wybił w górę
  • WIG 20 Autor: ~danyone
  • Re: WIG 20 Autor: bartek_kaboom

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ALIOR 3,57% 29,30 2022-06-28 17:03:48