Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,22 zł , zmiana od tamtej pory: -27,93%

Wieści od ObserwatoRa

Zgłoś do moderatora
Gadałem z nim dzisiaj o sytuacji o Rank Progress i pytałem z czego wynikają takie spadki.
ObserwaroR twierdzi ze tutejszy akcjonariat jest istnie polski czyli każdy chce być cwańszy od drugiego i wielu kręci kolka lub zaniża kurs chcąc odkupić więcej akcji niżej bo wiedza ile są warte. To jest problem tej spółki. Gdyby akcjonariat przestał się tak zachowywać bylibyśmy w okolicy 8-9zl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RANKPROGR 0,31% 1,60 2022-05-27 17:00:00