Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,73 zł , zmiana od tamtej pory: -24,95%

Wiem czemu nie spada tak szybko

Zgłoś do moderatora
Główne grupy ktore załadowały się.
1) grubasy, oni zasysali poniżej 3,3
2) pociągowi, wskakiwali głównie powyżej 5zł
3) kolarze, podpinają się pod pociąg, wysiadaja na górkach jak mięknie papier i wsiadają jak zaliczy jakiś dołek
4) naiwniacy którzy myśla, ze to jeszcze urośnie, odbije, przecież musi byc 100zł. przecież rząd obiecał :)
Nie spada głównie dzięki grupie 4, która wsiadła i trzyma, ale z kazdą chwilą zwieracze puszczają. Dopiero jak srogo walnie do poziomu poniżej 4zł to ci co wsiedli podobnie jak grubasy zaczną sie zastanawiać jak głeboka bedzie korekta i czy brac cokolwiek zanim pojawi się strata. Jest tu kilku co nagania na wzrosty, ale oni większość dokupili dopiero po tym jak grubas zaczał podbierać czyli w cos koło 2,6-2,8. Dla nich to i tak spory procent, ale chcieliby więcej i więcej co jest logiczne.
Grubas ma i na was plan :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 1,43% 3,55 2021-09-24 11:10:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.