Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,86 zł , zmiana od tamtej pory: -8,37%

WIELKI MANITOU dalej skupuje!!!

Zgłoś do moderatora
Wczoraj nie chcieli sprzedawać po 0,85, wiec podbił na 0,87 i dobrał 300.000. Dzisiaj utrzymał kursik na tym poziomie i dobrał kolejne 260.000. Przez ostatnie tygodnie skupił miliony akcji!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe kiedy zacznie je sprzedawać???????? Tylko wtedy kurs skoczy w górę. A póki co, Panikarze skutecznie go zaniżają.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CIGAMES 0,64% 0,79 2020-02-18 12:55:36