Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,74 zł , zmiana od tamtej pory: -22,35%

Wielka Brytania: Wykryto "niepokojący" wariant COVID-19 z Indii

Zgłoś do moderatora
Jeżeli zostaną potwierdzone obawy, że wariant ten jest bardziej zakaźny lub odporny na odpowiedź immunologiczną organizmu, można być naprawdę niebezpieczny - podkreślają eksperci. Badacze dodają jednocześnie, że w Wielkiej Brytanii istnieje już kilka „wariantów budzących obawy”. Są to między innymi te wykryte po raz pierwszy w RPA i Brazylii. Zarówno mutacja z RPA, jak i ta z Brazylii, mają mutację o nazwie 484K, która, jak się uważa, pomaga wirusowi przynajmniej częściowo uniknąć odpowiedzi immunologicznej organizmu na koronawirusa.

https://www.rp.pl/Covid-19/210419583-Wielka-Brytania-Wykryto-niepokojacy-wariant-COVID-19-z-Indii.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 0,48% 8,34 2022-01-14 16:35:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.