Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  138,70 zł , zmiana od tamtej pory: -3,39%

Większy kapitał wciąż plynie , brak zmian

Zgłoś do moderatora
W RKS czyli capital ma cały czas do odkupu 57000 akcji ( 8 mln zł ) , trolle pracują, korekty w locie, karwana jedzie dalej

Przydałoby się uspokojenie , korekta w przedziale 150-160 zł a następnie kierunek 315- 320 zł jako pierwszy większy opór w perspektywie dlugoterminowej
  • Większy kapitał wciąż plynie , brak zmian Autor: ~jay

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 1,13% 134,00 2023-01-27 17:03:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.