Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  180,60 zł , zmiana od tamtej pory: 1,11%

Wiedźmin obok Cyberpunk 2077 to nadal najważniejsza marka.

Zgłoś do moderatora
"Wiedźmin 4" nie powstanie. Ale CD Projekt RED nie zrezygnuje ze świata Sapkowskiego
"Wiedźmina 4" nie będzie. To na szczęście jednak nie oznacza, że twórcy z CD Projekt RED rezygnują z uniwersum, które stworzył Andrzej Sapkowski. Obok "Cyberpunk 2077" to nadal ma być ich najważniejsza marka. 

https://v.wpimg.pl/MjQ5NDQ3JAN-emFyZQc1WWcHYSB_RD0DPFJgND0cfltoBnt9YwR-R3wAd3BnBX5TZgxhMzhWKRA8XCBqO0Mq
Geralta w kolejnym "Wiedźminie" nie zobaczymy (Materiały prasowe)

- "Wiedźmin" jest jedną z dwóch franczyz, na których ma się w przyszłości opierać działalność spółki. Dzisiaj nie mogę niestety nic więcej zdradzić - powiedział w cytowanym przez Eurogamer wywiadzie z parkiet.com Adam Kiciński, prezes CD Projekt RED.
Możemy się domyślać, że tą drugą marką jest seria, którą rozpocznie "Cyberpunk 2077". A co z "Wiedźminem"? Ze słów Adama Kicińskiego wynika, że "Wiedźmin 4" nie powstanie, ale kolejne gry w świecie Sapkowskiego będą się ukazywać. CD Projekt RED tłumaczy, że poprzednie trzy części były historią Geralta. Trylogia jest już skończona, więc trzeba zacząć od czegoś nowego, świeżego. Zapewne chodzi tu o innego niż Geralt bohatera. Co zresztą CD Projekt RED wielokrotnie sugerowało.

- Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat "Wiedźmina", który kochają i którego wciąż domagają się gracze na całym świecie - przekonuje Kiciński.

Na kolejną część serii "Wiedźmin" pewnie jeszcze trochę poczekamy. Ale fani świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego zobaczą wirtualnego Geralta w tym roku. Bohater gościnnie pojawi się w bijatyce "SoulCalibur VI". Już w sierpniu, choć tylko w Stanach Zjednoczonych, premierę mieć będzie także papierowa wersja "Wiedźmina". W produkcji jest też serial Netfliksa, ale dokładna data premiery nie została póki co ujawniona.

https://gry.wp.pl/wiedzmin-4-nie-powstanie-ale-cd-projekt-red-nie-zrezygnuje-ze-swiata-sapkowskiego-6272596405827713a 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 2,82% 182,60 2019-02-20 17:04:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl