Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,50 zł , zmiana od tamtej pory: -3,24%

Wiecie czemu spada ?

Zgłoś do moderatora
Bo nie ma siły rosnąć ,wiec każdy kto kupi zniecierpliwiony wywala.Do tego ilość akcji ,że ciężko to ruszyć. Bardzo małe obroty ,kto był na początku roku to wie ,że obroty dzienne 3-5 mln to była norma. Sprzedałem wtedy troche po 1,2zł ,niestety troche zostawiłem i sprzedawałem ze stratą od 0,78zł .Ja się pozbyłem bo koniec roku i chciałem zrealizować strate by zapłacic niższy podatek (możliwe że takich osób jest wiecej).Może teraz 0,49 to dołek ,ale takich dołków było wiele ,kto kupił wywalał kilka groszy drożej i dalej leciało .
Nie naganiam w żadną strone nie wiem jak bedzie się kurs zachowywał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -2,06% 0,48 2022-01-28 17:04:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.