Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: -56,34%

Wiecie co oznacza ta cisza na forum ?

Zgłoś do moderatora
Popłoch i osłupienie ludzie nie wierzą, że drugi dzien z rzędu może tak spadać, wieszczą co sie dzieje ze spółką i wiece co ? Ze spółką zapewne dzieje sie to samo co przy kursie 1,7 zł chodzi tylko o psychologie, ludzie jak to ludzie szukajać potwierdzenia kupili na górce i sprzedali w popłochu bo myśleli, że zaraz bedzie 2 zł, a negatywny scenariusz przerósł ich odporność na stres i pozbyli się papiera, teraz pewnie jak to czytają to chcą żeby nadal spadało żeby utwierdzili się w tym, że dobrze zrobili, ale wiecie co? Teraz niespodziewanie jak na waszą złość zacznie rosnąć, bo ludzie którzy nie oddali po 1,3 > 1,2 > 1,1 > 1,0 zł nadal będą trzymać te akcje bo wiedzą, że to po takich spadkach cena jest dużo bardziej okazyjna i zrobią sobie zakupy i poprawią sobie średnią :)

Ja zacząłem zakupy po 1,35 zł teraz mam średnią 1,14 kapitału jeszcze sporo, jak dla mnei moze spadać i do 80 gr :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OXYGEN 0,00% 0,44 2021-12-02 09:16:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.