Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,26 zł , zmiana od tamtej pory: -23,08%

Widzicie, co się dzieje na Qumaku? Szok.

Zgłoś do moderatora
Akcje podrożały w ciągu 3 dni o ponad 20%, a to dopiero przed wtorkowym walnym, kiedy mają ostatecznie potwierdzić fuzję Euvic. Połączone spółki tworzą podmiot 3 razy większy, a tymczasem w obrocie nadal pozostaje tylko 10 mln akcji. Do tego ugoda w sprawie ISOK. Historyczny rekord kursu Qumak to 17 zł, dzisiejsza cena to 1,85 zł (jeszcze 2 tygodnie temu było to 1,40 zł).
 
W poniedziałek szykują się potężne wzrosty, w ciągu tygodnia dosięgną 3 zł, w ciągu kilku tygodni 7 zł i więcej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -13,04% 0,20 2018-09-28 15:07:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.