Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,96 zł , zmiana od tamtej pory: -16,96%
Ten olbrzymi trójkąt od którego szczytu cena spada od kilku miesięcy? Pisałem o tym trójkącie już pół roku temu. Jego podstawe czyli 19 zł kurs osiągnie na przełomie października i listopada. Potem do marca kurs jeszcze spadnie o różnice między szczytem tego trojkata a jego podstawą. Czyli historyczne minima koniec lutego i wielkie odreagowanie cały marzec. Takie samo jak w tym roku w marcu na Eurocash
  • Widzicie Autor: ~And123
  • Re: Widzicie Autor: ~xx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU -3,90% 24,88 2022-09-29 13:26:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.