Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,17%

Wideokonferencja Zarządu | 09.04 g. 8.00

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo,

w celu odpowiedzi na wszelkie pytania i wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, Zarząd Ryvu Therapeutics organizuje wideokonferencję dla inwestorów w piątek, 9 kwietnia o godzinie 08:00 rano. Telekonferencja będzie otwarta dla wszystkich uczestników pod adresem:


https://zoom.us/j/96738371669?pwd=MG01dDA3Zk9qVnN1ZWc1NjV4ZVlhZz09

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 2,74% 59,90 2021-09-17 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.