Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,21 zł , zmiana od tamtej pory: 6,33%

Wiadomość do BONNIER BUSINESS POLSKA

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo!
Tak wyglądało dzisiaj forum spółki RNK:

https://images90.fotosik.pl/651/50296c73a8e071bemed.png

Dlaczego BBP nie wszczyna działań prawnych, wobec osoby, która publicznie szkaluje i pomawia dobre imię spółki i jej pracowników?
Wtórną rzeczą jest poczytalność trolla, który z powodu nieudanej inwestycji, popada w pogłębiającą się frustrację.
Nie chroni go to wszak przed odpowiedzialnością karną z artykułu 212 Kodeksu Karnego.
W imieniu forumowiczów, żądamy, by w celu zaprowadzenia porządku na łamach najpoczytelniejszego w Polsce forum, BBP podjął kroki prawne w/w sprawie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RANKPROGR -1,67% 2,35 2023-06-01 09:35:42