Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,90 zł , zmiana od tamtej pory: -12,66%

Wezwanie - Pytanie do ogarniętej osoby

Zgłoś do moderatora
Hej!
jest to moje pierwsze wezwanie do sprzedaży akcji i chciałbym zapytać kogoś kto ogarnia bardziej niż ja.

Jest wezwanie po 8,25, chcą skupić całość swoich akcji z GPW.
Zakładając, że się nie zapisze - jak duża jest szansa, że podniosą cenę skupu np na 10 zł?
Jeśli nie podniosą ceny skupu, to czy wtedy tak jak we wcześniejszych wątkach moje akcje zostaną przeniesione, a ja będę musiał znaleźć brokera na LSE?

Zakładając, że zapisze się na skup, po czym z uwagi na zbyt małą liczbę chętnych podniosą cenę do 10 zł - mi wypłacą za akcje skupione po 8,25, ponieważ skorzystałem z tego skupu?

Z góry dziękuję za pomoc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT -3,50% 6,90 2022-01-19 09:29:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.