Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,80 zł , zmiana od tamtej pory: 16,83%

Wezwanie - PragmaGo

Zgłoś do moderatora
Wlasnie fundusz Enterprise Investors oglosil wezwanie na akcje po 24.5zł. Cena jest znacząco poniżej wartości akcji, nie ma mowy o zdjęciu tej spółki z giełdy poniżej 35zł. Trzymać papier i nie oddawać, jak nie uzbierają 95% to nie zrobią przymusowego wykupu!

Trzymać się twarto w najbliższych tygodniach, jedna z ciekawszych sytuacji na giełdzie!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PRAGMAFA 0,00% 24,30 2021-06-16 09:37:43