Forum Giełda +Dodaj wątek

Wezwanie na akcje Capitala

Zgłoś do moderatora
http://gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/index/callsAndMessages/info/560273,wezwanie-do-zapisywania-sie-na-sprzedaz-akcji-spolki-capital-partners-sa

cena 1,75

Liczba głosów, jaką podmiot nabywający akcje zamierza osiągnąć w wyniku wezwania, i odpowiadająca jej liczba akcji.


Podmiot nabywający, łącznie z głosami z posiadanych przez niego Akcji Spółki, zamierza osiągnąć 2.595.000 (słownie: dwa miliony pięćset dziewięćdziesiąt pięć tysięcy) głosów, stanowiących 10,618%, ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy, odpowiadających 2.595.000 (słownie: dwóm milionom pięćset dziewięćdziesiąt pięciu tysiącom) Akcji, stanowiących 10,618% kapitału zakładowego.
  • Wezwanie na akcje Capitala Autor: ~StopLoss

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,87% 1,16 2023-09-21 15:08:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.