Forum Giełda +Dodaj wątek

Wezwanie na akcje Capital Partners!

Zgłoś do moderatora
08.01. Warszawa (PAP) - Capital Partners Investment I FIZ wezwał do sprzedaży 2.445.000 akcji Capital Partners po 1,75 zł za papier - poinformował pośredniczący w wezwaniu DM mBanku.
Na dzień ogłoszenia wezwania wzywający posiada 150.000 akcji, co stanowi 0,6 proc. kapitału zakładowego. Po ogłoszeniu wezwania chce mieć 2.595.000 akcji, co stanowi 10,6 proc. kapitału.
Zapisy będą przyjmowane od 28 stycznia 2014 r. do 10 lutego 2014 r.
Wzywający jest funduszem inwestycyjnym o profilu private equity, koncentrującym swoją działalność na Polsce, inwestującym głównie w małe i średnie firmy.
"Spółka, której akcje są przedmiotem wezwania, posiada 100-proc. udział w kapitale Capital Partners TFI SA, które jest organem wzywającego, tj. Capital Partners Investment I FIZ, oraz posiada 98,57 proc. udział w całkowitej liczbie certyfikatów wyemitowanych przez wzywającego Capital Partners Investment I FIZ" - napisano w wezwaniu.
"Wzywający zamierza wspierać kontynuację realizację strategii zarządu spółki, której akcje są przedmiotem wezwania" - podano w dokumencie.
W środę ok. 13.25 za akcje spółki płacono 1,74 zł. (PAP)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 9,09% 1,20 2023-10-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.