Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Wzywam osobę o nicku smerf (rozpoznawaną na forum jako Franciszek Krok, który nielegalnie zasiada w zarządzie spółki i bezprawnie składa podpisy pod jego dokumentami) oraz osobę piszącą pod wieloma nickami, m.in. Mirosław, JohnnyKiller, pytajnik, święty, żaba, fajny, kristo, benek i inne (określaną na forum jako Mirosław Chrzanowski) do natychmiastowego zaprzestania naruszania moich dóbr osobistych oraz kierowania pod moim adresem pomówień, gróźb przemocy fizycznej, znieważania i zniesławiania mnie poprzez celowe tworzenie i powtarzanie wymyślanych przez siebie historii o wymuszaniu przeze mnie łapówki od prezesa zarządu spółki Petrolinvest i innych tego typu kłamstw. Jeżeli osoby te nie zaprzestaną perfidnego zniesławiania mnie i świadomego naruszania moich dóbr osobistych, będę zmuszony zawiadomić organy ścigania oraz skierować pozew do sądu (po uprzednim wysłaniu indywidualnych wezwań do tych osób), tym bardziej że do jednej z nich było już kierowane na bankierze podobne wezwanie. Ta sama osoba dopuszcza się bezprawnego rozpowszechniania moich prywatnych maili, w których posiadanie weszła nielegalnie, co również zostanie przeze mnie zgłoszone. Chcę ponadto podkreślić, że wszelkie moje wpisy na bankierze zawsze podpisuję imieniem i nazwiskiem, w przeciwieństwie do tych dwóch znieważających mnie osób, które nawet nie mają odwagi się podpisać pod swoimi pomówieniami, za to moje nazwisko bezczelnie sobie ciągle wymieniają wraz z wymyślanymi przez siebie obelgami. Zamiast kierować pomówienia na bankierze, Franciszek Krok powinien zgłosić się do komornika, przez którego on i Bertrand Le Guern są ścigani w związku z sądowymi karami grzywien za nieskładanie od lat raportów w spółkach powiązanych z Petrolinvest (Pomorskie Farmy Wiatrowe, Tuja. Farma Wiatrowa, Nowotna Il). KRS w kwietniu b.r. wysłał do komornika ponaglenie o egzekucję długów. To samo czeka ich za brak raportów w Petrolinvest, co zgłosiłem do KRS. Proszę się zatem zająć rozwiązywaniem swoich poważnych problemów z prawem, zamiast szukać nowych na publicznym forum. Ryszard Małecki

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/no_photo.png
OdpowiedzPrzekaż dalej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44