Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,04 zł , zmiana od tamtej pory: -52,76%

Wesołych Świąt Inwestory :)))

Zgłoś do moderatora
Jeden zarobił drugi stracił :) Ja akurat na minusie tutaj :( Ale i tak Wszystkim Naaaaj Cudowniejszych Świąt dużo zdrowia i prezentów " Oby nie akcji Mikołaj nam dał ;) " Odpocznijmy od emocji ;) Pysznego piernika i radosnych chwil z bliskimi czego sobie i Wam życzę.

Wesołych Świąt

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -1,23% 8,05 2022-05-20 17:03:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.