Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -44,89%

Wesołych Świąt

Zgłoś do moderatora
Akcjonariuszom Laurena życzę spokojnych i rodzinnych świąt. O prezenty musicie zadbać sami, bo Lauren obdaruje nas dopiero w przyszłym roku :) Jeśli chodzi o spółkę mam takie samo zdanie jak ABBY. Zresztą pisałem już dawno o tym i dzisiaj też. Objęli emisje za milion żeby upchnąć ją z zyskiem 2-3 milionów (na dziesięciu) ? Naprawdę tak myślicie ? :) Tu nie ma wiele liczenia. Policzcie i wyciągnijcie sami wnioski, a nie szukajcie dobrej rady na forum. Na przełomie października i listopada napisałem, że przewiduję zjazd na WiG-ach. Młode wilki skoczyły mi do gardła i zwyzywały od siusiaków i Januszy :) Wyprzedałem się wtedy z papierów i czekam. Młodych wilków już nie ma, a ja mam satysfakcję i grubsze konto o kilkadziesiąt %. Giełda nauczyła mnie pokory. Mam zasady i się ich trzymam. Ok 90% kapitału w WiG-20 i 40 i stabilny zysk, a w spółeczki typu Lauren max.10%. W tej chwili mam tylko LP ( ok.2.5% portfela) i śpię spokojnie. Wam też życzę spokojnych snów i udanych inwestycji w 2022. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 2,45% 0,07 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.