Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -12,20%

Wesołych! Creepy tale 2 wskoczyło na 2 pozycję switch bestsellers

Zgłoś do moderatora
W ramach prezentu gwiazdkowego powiem tak - zamiast spaść niżej w ogólnej klasyfikacji bestsellers sklepu switch po kampanii świątecznej...

Creepy tale 2 wskoczyło na miejsce 2!!!Czyli mamy tutaj niewątpliwy sukces.
W ogólnej klasyfikacji top 100 pozostaje jeszcze Golden force oraz Creepy tale.
Wniosek jest jeden - jest dobrze a nawet bardzo dobrze i oby się utrzymała ta gra jak najdłużej :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES 3,72% 0,11 2023-03-21 16:38:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.