Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,80 zł , zmiana od tamtej pory: 66,18%

Wersja pudelkowa

Zgłoś do moderatora
W komunikacie giełdowym FE poinformowało, że przedsprzedaż zapowiadanej wcześniej wersji pudełkowej na Switcha ruszy jutro – tzn. w piątek. No to wszedłem na stronę wydawcy – Limited Run Games, a tam widnieją DWIE wersje fizyczne – zwykła i Panzer Dragoon Classic Edition.

Standardowa wiadomo, najzwyklejsze pudełko z ładną okładką. Za 40 dolarów, czyli około 164 zł + przesyłka. Choć jest też adnotacja, że działający na terenie Ameryki Północnej sklep Best Buy może dopuścić do sprzedaży małą pulę gry z alternatywną okładką. Ceny na eBay’u będą kosmiczne. Może – bo transakcja nie została jeszcze sfinalizowana.

Za to wersja druga – Panzer Dragoon Classic Edition, to coś pięknego. Standardowe pudełko z książeczką i kolorowym nadrukiem wewnętrznym, które jest umieszczone w miękkiej piankowej wytłoczce, wewnątrz dużego opakowania stylizowanego na pudełko gry z SEGI Saturn. Szach mat. Cena: 60 dolarów, czyli ok. 246 zł. Prawdopodobieństwo kupienia bliskie zeru. Chyba, że na eBay’u od sprzedawców za kilka razy większą kwotę.

Przypomnę tylko, że Panzer Dragoon: Remake jest z czasową wyłącznością na Switcha, a w przyszłości trafi także na PC, PlayStation 5, Xboksa Series X i Google Stadię

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN 2,73% 11,30 2020-06-04 14:20:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.