Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,23 zł , zmiana od tamtej pory: -58,83%

wer leszcz dalej całe dnie nadaje i skamle buhaha

Zgłoś do moderatora
człowieku robisz z siebie pośmiewisko, poważni ludzie zainwestowali i nie mają potrzeby co sekundę patrzeć na forum bankiera, gdzie jest pełno leszczy takich jak ty, którzy nic nie mają, a za to całe dnie nadają na forach licząc na zarobek rzędu paru %... to tak niemożliwie żałosne, ale jak widać nie widzisz jak robisz z siebie pośmiewisko, nie widzisz jakim jesteś leszczem groszołapem, jak całe dnie płaczesz i nadajesz, a jak widać tylko tyle potrafisz buahah
  • wer leszcz dalej całe dnie nadaje i skamle buhaha Autor: ~hehe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FEMTECH 2,68% 0,92 2023-01-31 15:00:00