Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,20 zł , zmiana od tamtej pory: 34,31%

Wejscie.... Pytania...perspektywa

Zgłoś do moderatora
Witam.

Chcialbym zainwestowac w Photon..... Przeanalizowalem dość dokladnie ta spolke, posprawdzałem raporty i jak dla mnie super perspektywa, ale jest pare kwestii, ktore wydaja sie dla mnie dość nie logiczne i stad moje pytania, jestescie na spolce dluzej wiec napewno jestescie lepiej zorientowani, a mianowicie

Photon do 2019 roku dzialal na rynku czech i słowacji produkujac lacznie 32k mwh.... w Tym roku weszli na rynek wegierski i produkuja 40k mwh, i w dziale przyszlych inwestycji jest australia, Polska, wegry, rumunia na 780k mwh.... Czyli firma ma ogromna perspektywe rozwoju ogromna... Kurs spada na korekcie po silnych wzrostach i jest to dosc nie logiczne... ktos jest w stanie to wytłumaczyc

2. Firma jest holenderska, z Polska nie mieli za wiele wspolnego a notowani sa u nas... Dlaczego??
3. Rok w rok z analiz finansowych wychodzi ze przychody im sie zwiekszaja, zyski im sie zwiekszaja, a zyski netto wciaz sa na grubych minusach... Dlaczego?? Czy to koszty poniesionych inwestycji, kredytow czy problemow z odbieraniech naleznosci....??

Jak ktos w skrocie moglby mi przedstawic jak sytuacja wyglada to byłbym wzdzieczny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 4,58% 13,70 2020-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.